PROGRAM
GANZ NOVI FESTIVAL 13.-16.10.2016.
13.10. ČETVRTAK
non-stop Erna Ómarsdóttir & Valdimar Jóhannsson (IS): Black Box Screaming Yoga Chamber, instalacija @ Teatar &TD
17, 18:30 i 20h Kristoff K.Roll (FR): In the shadow of the waves @ Park Zrinjevac (* u slučaju kiše- Oktogon)
21h Maria Jerez (ES): Blob @ Velika &TD
22-02h DJ Nenad Kovačić (HR) @ Atrij &TD
14.10. PETAK
17, 18:30 i 20h Kristoff K.Roll (FR): In the shadow of the waves @ Park Zrinjevac (* u slučaju kiše- Oktogon)
20h Rosalind Crisp (AU) & Bo Wiget (CH/DE): Crisp & Wiget, premijera @ Francuski paviljon
U 21, 21:30 i 22h Maria Jerez (ES) u suradnji sa C. Jerez (ES), E. Badanjek (HR), M. Bilosnić (HR), S. Ercegović (HR), I. Penović (HR) & M. Zelenika (HR): Kabinet slasnih čuda, prezentacija @ Polukružna &TD
22:30 Erna Ómarsdóttir & Valdimar Jóhannsson (IS): Lazyblood @ Galerija SC
22:30-03h Dj Miro Župa (HR) @ Atrij &TD
15.10. SUBOTA
16-21h Lotte van den Berg & Daan ‘t Sas (NL): BuildingConversationZAGREB2016 @ Atrij &TD (*obrok uključen)
20h Rosalind Crisp (AU) & Bo Wiget (CH/DE): Crisp & Wiget @ Francuski paviljon
21:30 Rabih Mroué (LB): Riding on a Cloud @ MM centar
22-03h Dj, osobna! (HR) @ Atrij &TD
16.10. NEDJELJA
16-21h Lotte van den Berg & Daan ‘t Sas (NL): BuildingConversationZAGREB2016 @ Atrij &TD (*obrok uključen)
19:30 premijera i 21:30 izvedba Roberta Milevoj, Zrinka Užbinec, Matija Ferlin & Bojan Gagić (HR): U očima, premijera @ Francuski paviljon
20:30 Saša Božić (HR): Sluškinje @ Teatar &TD
21:30 Roberta Milevoj, Zrinka Užbinec, Matija Ferlin & Bojan Gagić (HR): U očima @ Francuski paviljon
22h Rabih Mroué (LB): Pixelated Revolution @ MM centar
22:30-03 Live Karaoke band (HR) @ Atrij &TD
RADIONICE
11. i 12.10. 18-21h te 14. i 16.10. 17-20h Nataša Rajković (HR): Razvoj umjetničkih projekata 2 @ Galerija SC
13.,14. i 16.10. 10-16h te 15.10. od 10-14 Adriana Josipović (HR): Excentric furies @ Galerija SC i Teatar &TD
13.-16.10. 17-20h Edo Maajka (HR): Ganz nove pjesme @ SEK
13.10. 18-20:30 i 16.10. 11:30-14h Enesa Mahić (HR): Rage Dance @ Galerija SC
15.10. 16-19h Erna Ómarsdóttir (IS): Metal aerobik @ Teatar &TD